Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO KING’S SPORT

§1

Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym www.kingssport.pl  jest firma KING’S SPORT Mariusz Liber, os. Bohaterów Września 1b/5u, 31-620 KRAKÓW, NIP 678-115-60-06, Regon 367267227.

§2

Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email sklep@kingssport.pl  lub telefoniczny pod numerem 507 588 787.

§3

Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży.

§4

Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC (Kodeksu Cywilnego) , lecz są zaproszeniem do składania ofert.

§5

Koszt wydania i odebrania rzeczy ponosi Klient.

§6

Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.

§7

Konsument w ciągu 14 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania rzeczy.

§8

Miejscem składania reklamacji jest siedziba firmy wymieniona w §1. Procedura gwarancyjna zakłada, że klientowi przysługuje 2 lata na reklamowanie towaru w trybie niezgodności towaru z umową. Czas rozpatrzenia reklamacji 14 dni.

§9

Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Oferenta oferty kupna towarów i jej przyjęcie przez sklep internetowy za pomocą formularza na stronie sklepu.

§10

Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu.

§11

Cena jest wiążąca dla obu stron w momencie złożenia zamówienia. Cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki. Termin realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu poprawnie złożonego zamówienia, nie dłużej jednak niż dni 30. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

§12

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Przelew , gotówka, karty płatnicze:

Visa

Visa Electron

MasterCard

MasterCard Electronic

Maestro

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

§13

Za zwłokę z odebraniem potwierdzonego zamówienia sprzedawca obciąży klienta kosztami przechowania towaru w wysokości 10 pln za każdy dzień zwłoki. Usługodawca (sklep) zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.

§14

Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zabrania się klientowi umieszczania na stronach sklepu (np. formularz opinii o produktach) treści o charakterze bezprawnym.

§15

Klient/Odbiorca akceptując regulamin wyraża zgodę na otrzymywania informacji handlowej oraz na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z §13.

§16

Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.10.2011 i w przyszłości może ulec zmianie. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i  innych ustaw.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl